Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Ventilator tavani Roar 48 i bardhë

24 500,00 Lekë 22 000,00 Lekë
Discount is 2 500,00 Lekë this promotion is valid today only

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Ventilator bujar tavani me katër tehe druri që ofrojnë ftohje të mrekullueshme. Ventilatori është gjithashtu i pajisur me një llambë në mënyrë që të mund të shërbejë në mënyrë të përsosur si një zëvendësim për një pikë normale të dritës. Ky ventilator ka një modalitet veror dhe dimëror dhe mund të përdoret me një telekomandë të dhënë. Ventilatori i tavanit është i qetë me 46,9 decibel.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89524
PërshtatjeE14
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881018701
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
MaterialiDru
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 122 cm - lartësia 38 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 13 cm
Pesha6.9 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 26,1 cm - gjatësia 52 cm - gjerësia 25,4 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave2
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaKuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!