Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Vendi i projektit Archis 70w argjend

28 800,00 Lekë 25 900,00 Lekë
Discount is 2 900,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 3 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Spot profesional per perdorim ne dyqane, vitrina, showroom, galeri etj. Spot i plot alumini i cilesise se larte. E pajisur me EVSA.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44934
PërshtatjeRX7S
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881004254
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Industrial, Modern
FormaDrejtkëndor
Color & Material 
NgjyraAlumin
MaterialiAlumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 31 cm - gjatësia 19 cm - gjerësia 11 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 11 cm
Pesha2.1 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 15 cm - gjatësia 35 cm - gjerësia 23 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët70
Tensioni i furnizimit220V/230V
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesLartësia 24 cm - gjatësia 19 cm - gjerësia 11 cm
Opsione 
DhomaDyqani - ekspozita, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!