Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Sistemi inteligjent hekurudhor 1fazor përfshirë 14 WiFi GU10 i zi - Jeana

84 545,00 Lekë 42 195,00 Lekë
Discount is 42 350,00 Lekë
G
Përfshirë TVSH

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Sistemi hekurudhor 1-fazor Jeana është një domosdoshmëri e vërtetë për një ambient modern. Eshte i perfunduar ne ngjyre te zeze dhe prej çeliku. Jeana ka një lartësi prej 17 cm, gjatësi 753 cm dhe gjerësi 9.5 cm. 14 pikat e dritës ofrojnë ndriçim të përsosur. Keni harruar të fikni llambën? Kontrolloni ndriçimin tuaj nga distanca me telefonin inteligjent ose sistemin inteligjent të shtëpisë tuaj. Burimet inteligjente të dritës kanë një dalje drite prej 350 lumens dhe 2700 Kelvin. Mesatarisht, burimet e dritës zgjasin 20,000 orë. Dritat e vëmendjes mund të rregullohen veçmas, kështu që ju vendosni se ku shkëlqen ndriçimi. Nuk mund të ndaloni së vështruari në këtë sistem hekurudhor: Jeana nuk duhet të mungojë në brendësinë tuaj!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit107172
PërshtatjeGU10
Llamba e përfshirëPo përfshirëGU10 230V 2700 - 6000K
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjePo, kjo llambë përfshin një zbehës
Përgjithëse 
EAN08718881154904
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI zgjatur
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiÇelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 17 cm - gjatësia 753 cm - gjerësia 9,5 cm
Pesha6.6 kg
Drita e llambës 
Numri i dritave14
Tensioni i furnizimit220V/230V
Etiketat e energjisëG list podatkov
Fuqia totale 4.5 watt
Lumenet totale350
Orët e djegies 20000
Kelvin2.700 K - 6.000 K
CRI80
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesDiametri 5,5 cm - lartësia 15 cm - gjatësia 9,5 cm
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
smart_protocolsWifi (Tuya)
Smartyes
Sistemi operativConnect to app

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!