Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Shirit LED të ngrohtë fleksibël IP65 set 1 mtr

5 525,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Shirit LED fleksibël i papërshkueshëm nga uji (IP65) që montohet lehtë duke përdorur shiritin 3M në pjesën e pasme. Përfshirë 60 LED të bardhë të ngrohtë 3528SMD për metër - 4,8W (afërsisht 300lm) për metër, prizë e plotë gati me kabllo dhe drejtues. Shumë aplikacione të mundshme.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89292
Funksioni i dritësArgëtim, Atmosfera, Orientimi
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881016707
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha0.3 kg
StiliModern
FormaI zgjatur
Color & Material 
NgjyraE bardhë
MaterialiPlastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeGjatësia 100 cm - gjerësia 1 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 5,6 cm - gjatësia 28,8 cm - gjerësia 27,8 cm
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm, Banja, Dhoma e ndenjes, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri, Tavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP65
Tensioni i furnizimit220V/230V
Me kordon dhe prizëPo, me kabllo dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!