Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Shirit fleksibël LED RGB IP20 5 mtr në një rrotull

6 095,00 Lekë 5 495,00 Lekë
Discount is 600,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Detajet

Shirit LED shumë fleksibël që është shumë i lehtë dhe i lehtë për t'u montuar duke përdorur shiritin 3M në pjesën e pasme. Shumë aplikacione të mundshme. Përfshirë 30 LED RGB 5050SMD për metër - 7,2W (afërsisht 400lm) për metër.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89296
Funksioni i dritësArgëtim, Atmosfera, Orientimi
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881016745
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha0.2 kg
StiliModern
FormaI zgjatur
Color & Material 
NgjyraShumëngjyrëshe
MaterialiPlastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeGjatësia 500 cm - gjerësia 0,8 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 2 cm - gjatësia 20 cm - gjerësia 20 cm
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri, Tavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug
Tensioni i furnizimit220V/230V

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!