Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Sheshi me thumba të galvanizuar me zhytje të nxehtë

3 095,00 Lekë 1 395,00 Lekë
Discount is 1 700,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 7 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Këmba e tokës e galvanizuar me zhytje të nxehtë e kompletuar me material montimi. Pllaka e montimit është projektuar në atë mënyrë që të mund të montoni një llambë me katër pika montimi. I përshtatshëm për vende përgjatë, për shembull, një kufi, shteg, shkallë ose skaj të pellgut.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit46008vierkant
Funksioni i dritësFunksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881010217
MarkaQAZQA
Pesha0.4 kg
FormaKatror
Color & Material 
MaterialiMetal
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeGjatësia 13 cm - gjerësia 13 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 1 cm - gjatësia 16,5 cm - gjerësia 16,5 cm
Opsione 
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!