Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 5 llambë LED me kokë pasqyre me filament 240V 4W 370lm transparent 2700K

4 795,00 Lekë 4 395,00 Lekë
this price may change in 3 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Burim shumë i bukur drite për këdo që dëshiron të bëjë një pamje befasuese! Një pasqyrë tradicionale me teknologjinë më të fundit LED dhe filamente të bukura... Kombinimi perfekt! Në këtë mënyrë ju mund të krijoni një mjedis atmosferik në shtëpinë tuaj në asnjë kohë! Kjo llambë e bukur me filament LED ka një pasqyrë kurore përmes së cilës drita rrezatohet në pjesën e pasme dhe anash. Me këtë llambë me fije LED që përfshin pasqyrën e sipërme, të jep përshtypjen se drita rrezatohet nga prapa në vend të përpara. Falë pasqyrës së sipërme, burimi i dritës LED jep një efekt unik në dhomën tuaj të ndenjes ose dhomën e ngrënies. Tani edhe më lirë si një grup prej 5!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02182
PërshtatjeE27
Me zbehjeJo e zbehtë
Fuqia totale 4 watt
Lumenet totale370
Orët e djegies 15000
Kelvin2.700 K
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08718881073892
MarkaCalex
Pesha0.2 kg
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 6 cm - lartësia 10,5 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!