Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 5 llamba qirinjsh LED me filamente LED me errësim E14 350 lm 2700K

3 485,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Një burim i thjeshtë drite LED E14 prej 3,5 Watt. Ka një kapacitet prej 350 lumens dhe 2700 Kelvin, i cili siguron dritë funksionale të bardhë të ngrohtë. Ai është gjithashtu i errësueshëm, në mënyrë që të mund ta përdorni për të krijuar atmosferë në shtëpinë tuaj përveç qëllimeve funksionale! Burimi i përsosur i dritës në kuzhinën tuaj, në studim ose në dritën tuaj të natës në dhomën e gjumit.
Ka një lartësi prej 10 cm dhe një diametër prej 3.5 cm. Me formën e tij elegante qiri dhe filamente të dukshme kur digjet, ky burim drite nuk është vetëm praktik, por edhe i bukur për t'u parë! Shumë efikas në energji falë mesatares prej 25,000 orësh djegieje. Tani të përballueshme në një grup prej 5.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02015
PërshtatjeE14
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 3.5 watt
Lumenet totale350
Orët e djegies 25000
Kelvin2.700 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
FilamentFilament
Përgjithëse 
EAN08718881064999
MarkaCalex
Numri i artikujve në një grup5
Pesha20 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 3,5 cm - lartësia 10 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!