Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 5 llamba LED A65 E27 8W 710 lumen me sensor

9 795,00 Lekë 8 895,00 Lekë
this price is valid today only
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Burim drite LED i përshtatshëm në mënyrë ideale për shumë aplikacione të ndryshme! Ky burim drite super praktik është i pajisur me një sensor në mënyrë që burimi i dritës të regjistrojë rënien e muzgut dhe të ndezë ose fikë automatikisht ndriçimin. Në këtë mënyrë ju mund ta transformoni lehtësisht një ndriçues në një central inteligjent! Kombinimi i teknologjisë LED dhe sensorit inteligjent e bëjnë këtë një nga zgjidhjet më efikase të energjisë për t'u shijuar për vitet në vijim! Tani edhe më lirë si një grup prej 5!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02114
PërshtatjeE27
Me zbehjeJo e zbehtë
Fuqia totale 8 watt
Lumenet totale710
Orët e djegies 25000
Kelvin3.000 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08718881073250
MarkaCalex
Pesha0.3 kg
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 6,5 cm - lartësia 12,8 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Technical Spec's 
Sensori i muzgutPo, me çelës muzgu
Sensori i lëvizjesJo, pa sensor lëvizjeje
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!