Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 5 GX53 me errësim me 3 hapa në Kelvin llambat LED 3W 350 lm 3000-6500K

8 995,00 Lekë 8 519,00 Lekë
Discount is 476,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 2 ditë
E
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Alternativa e llambave të kursimit të energjisë GX53. Ky burim drite LED ka vetëm konsum 3 Watts dhe një maksimum prej 350 lumens! Një central elektrik i vogël! Kjo LED mund të zvogëlohet në 3 hapa, nëpërmjet butonit në vetë burimin e dritës. Ky burim drite ju lejon të rregulloni me lehtësi tre ngjyra të lehta: nga 6500 Kelvin, në 4000 Kelvin, në 3000 Kelvin. Kjo llambë LED ka një diametër prej 7.5 cm dhe një lartësi prej 2.5 cm. Zgjedhja e përsosur nëse jeni duke kërkuar për një burim drite me një montim GX53. Tani edhe më lirë si një grup prej 5!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01917
PërshtatjeGX53
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Etiketat e energjisëE list podatkov
Fuqia totale 3 watt
Lumenet totale350
Orët e djegies 25000
Kelvin3.000 K - 6.500 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08718881062247
MarkaLUEDD
Numri i artikujve në një grup5
Pesha0.1 kg
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 7,5 cm - lartësia 2,5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 7,5 cm - gjatësia 2,8 cm - gjerësia 7,5 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!