Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 5 G53 Osram me pika halogjene me errësim AR111 35W 320lm 2700K

8 495,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Këto pika halogjene AR111 Osram kanë një montim prizë G53. Burimi i dritës AR111 ka një diametër prej 111 mm dhe përdoret kryesisht në pika të mëdha të montuara në sipërfaqe dhe pika të zhytura.
Këto pika të mëdha ofrojnë ndriçim indirekt në 12V. Ju lutemi vini re, gjithmonë keni nevojë për një transformator për një burim drite 12V. (nuk përfshihet; artikulli nr. 23667 për një pikë të vetme dhe artikulli nr. 23668 për një pikë të dyfishtë) Burimet e dritës fiksohen me anë të vidhave ose kapëseve.
Njollat sigurojnë dritë të shndritshme dhe dritë të theksuar theksuese përmes 320 lumen, 2700 Kelvin dhe një kënd rreze prej 24 gradë. Ato mund të errësohen gjithashtu me një dimmer të jashtëm (dimmer nuk përfshihet). Dritat e vëmendjes halogjene Osram AR111 janë të pajisura me një reflektor shumë të pastër alumini dhe janë të përsosur për aplikime në projekte - mendoni për dyqanet, hotelet dhe ndërtesat e zyrave. Tani edhe më lirë si një grup prej 5!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01927
PërshtatjeG53
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 35 watt
Lumenet totale320
Orët e djegies 3000
Kelvin2.700 K
CRI80
Tensioni i furnizimit12
Përgjithëse 
EAN08718881054396
MarkaOsram
Numri i artikujve në një grup5
Pesha55 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 11,1 cm - lartësia 6 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!