Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 5 E14 LED llambë qiri me brymë BXS35 1W 100 lumen 2200K

1 995,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
F
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 1 995,00 Lekë
  • 3 x 1 876,25 Lekë 5 628,75 Lekë 6% Ulja
  • 6 x 1 777,50 Lekë 10 665,00 Lekë 11% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Tani edhe më shumë avantazh me llampën! Pesë burime drite të montuara E14 për një çmim të lirë nga papastërtia! Jepini pajisjes tuaj një pamje tërheqëse dhe të këndshme me këtë llambë të bukur qiri. Kjo llambë qiri është e pajisur me një modul LED me efikasitet energjie, në mënyrë që të shijoni mijëra orë djegie të kësaj pamjeje të bukur. Ka 2200 Kelvin dhe 100 lumen. Krijo një atmosferë komode në çdo dhomë me këtë llambë qiri! Tani edhe më lirë si një grup prej 5!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01858
PërshtatjeE14
Me zbehjeJo e zbehtë
Etiketat e energjisëF list podatkov
Fuqia totale 1 watt
Lumenet totale100
Orët e djegies 25000
Kelvin2.200 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08718881052538
MarkaLUEDD
Numri i artikujve në një grup5
Pesha10 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 3,2 cm - lartësia 11,5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 4 cm - gjatësia 13,5 cm - gjerësia 4 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësNdriçim atmosferik
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!