Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 3 tub llambë LED me fije E27 240V 4W 320lm T45L me errësim

3 025,00 Lekë
this price is valid today only
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Një krijues i vërtetë atmosfere për shtëpinë tuaj! Kjo llambë me tub filament LED E27 ka një dalje drite prej 320 lumens dhe 2100 Kelvin, kështu që lëshon dritë shtesë të ngrohtë. Falë montimit E27, kjo llambë është gjerësisht e aplikueshme. Mbani një sy; ky burim drite është një llambë tub dhe është 11 cm e lartë me një diametër prej 4,5 cm. Prandaj do të jetë shumë i lartë për disa ndriçues. Për shkak se është një burim drite LED, është shumë efikas në energji dhe zgjat një kohë të gjatë. Drita ekstra e ngrohtë është gjithashtu e zbehtë (dimmer nuk përfshihet) që ofron edhe më shumë atmosferë. Tani edhe më lirë si një grup prej 3!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02050
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 4 watt
Lumenet totale320
Orët e djegies 25000
Kelvin2.100 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
FilamentFilament
Përgjithëse 
EAN08718881065361
MarkaCalex
Numri i artikujve në një grup3
Pesha10 g
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
MaterialiXham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 4,5 cm - lartësia 11 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësNdriçim atmosferik
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!