Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 3 llambë E14 me flakë dridhje 3W 5lm 2200K

1 509,00 Lekë
this price is valid today only
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Llamba e qiririt është kthyer. Llamba ka një montim të vogël E14 dhe përveç kësaj, kjo llambë qiri garanton natyrshëm dritë atmosferike të ngrohtë shumë të këndshme për shkak të 2200 Kelvin dhe 5 lumens. Kjo llambë qiri është e lartë 12.6 cm dhe ka një diametër prej 3.2 cm. Një veçori e veçantë e rastësishme është se kjo llambë në të vërtetë duket si një qiri falë filamentit që dridhet.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02133
PërshtatjeE14
Me zbehjeJo e zbehtë
Fuqia totale 3 watt
Lumenet totale5
Kelvin2.000 K
CRI100
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08718881073441
MarkaCalex
Numri i artikujve në një grup3
Pesha15 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 3,5 cm - lartësia 12,6 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 13 cm - gjatësia 3,8 cm - gjerësia 3,5 cm
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!