Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 3 llamba qirinjsh me tip filament E14 LED BXS35 3.5W 200lm 2100 K

2 099,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Kjo llambë qiri me majë filamenti LED konsumon vetëm 3,5 watts, një fuqi e ulët për një dalje drite prej 200 lumens dhe 2100 Kelvin (dritë e ngrohtë). Një zgjedhje shumë efiçente me energji me një jetëgjatësi të gjatë (25,000 orë djegie). Është zëvendësuesi i përsosur për llambën e vjetër, por shumë më efikas në energji.
Ka një lartësi prej 12 cm dhe një diametër prej 3.5 cm.
Ky burim drite është gjithashtu i errësueshëm. Kështu që krijoni një atmosferë të këndshme në shtëpi dhe plotësoni llambën tuaj me këtë qiri me majë. Tani edhe më lirë si një grup prej 3!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02047
PërshtatjeE14
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 3.5 watt
Lumenet totale200
Orët e djegies 15000
Kelvin2.100 K
CRI80
Tensioni i furnizimit240
FilamentFilament
Përgjithëse 
EAN08718881065323
MarkaCalex
Numri i artikujve në një grup3
Pesha20 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 3,5 cm - lartësia 12 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!