Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 3 llamba LED me errësim E27 Goldline 5W 380 lm 2200K

3 069,00 Lekë 2 249,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
G
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 2 249,00 Lekë 27% Ulja
  • 2 x 2 024,10 Lekë 4 048,20 Lekë 34% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Kjo llambë LED me ngjyrë Goldline është një krijues i vërtetë atmosferë, është një llambë normale vetëm me një shtresë të artë në mënyrë që të sigurojë dritë edhe më të ngrohtë dhe më atmosferike! Ka një lartësi prej 10.5 cm dhe një diametër prej 6 cm. Ky burim drite mund të zbehet, jep dritë të bardhë të ngrohtë (2200K) dhe jep 380 lumen. Llamba ka një montim të madh E27 prej maksimumi 5 Watt. Mund të digjet për 20,000 orë. Merrni këtë krijues humori tani dhe krijoni një atmosferë komode në brendësinë tuaj! Tani edhe më lirë si një grup prej 3!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02245
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Etiketat e energjisëG list podatkov
Fuqia totale 5 watt
Lumenet totale380
Orët e djegies 25000
Kelvin2.200 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08718881074080
MarkaLUEDD
Numri i artikujve në një grup3
Pesha30 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 6 cm - lartësia 10,5 cm
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!