Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 3 llamba LED me errësim E27 G125 ari 5W 450 lm 2200K

3 019,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
G
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 3 019,00 Lekë
  • 2 x 2 820,55 Lekë 5 641,10 Lekë 7% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Kjo llambë LED me diametër ekstra të madh prej 12,5 cm është një krijues i vërtetë i atmosferës. Ky burim drite me filament LED E27 me errësim ka një xham të bukur ari që ofron një efekt të bukur dhe të ngrohtë. Llamba është e zbehtë, jep dritë të bardhë të ngrohtë (2200K) dhe jep 450 lumen. Ky burim drite krijon vërtet një atmosferë! Zgjedhja perfekte nëse jeni duke kërkuar për një burim të madh dhe të bukur drite! Tani edhe më lirë si një grup prej 3!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02251
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Etiketat e energjisëG list podatkov
Fuqia totale 5 watt
Lumenet totale450
Orët e djegies 20000
Kelvin2.200 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
FilamentFilament
Përgjithëse 
EAN08718881074141
MarkaLUEDD
Numri i artikujve në një grup3
Pesha0.1 kg
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 12,5 cm - lartësia 17,2 cm
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!