Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 10 llamba LED me errësim GU10 6W 450 lm 2700K

10 005,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Me këtë burim drite GU10 ju mund t'i siguroni llambave tuaja dritë të bardhë të ngrohtë me të cilën mund të ndriçoni në mënyrë optimale shtëpinë tuaj. Ky central i vogël energjie ka një dalje drite prej 450 lumens dhe 2700 Kelvin.
Llamba është e pajisur edhe me etiketën e energjisë A, që do të thotë se llamba përveç se është super e përballueshme është edhe e mirë për një ambient më të mirë! Ju gjithashtu mund të zbehni burimin e dritës me një dimmer të jashtëm (prerje fazore). *Shënim: me ardhjen e LED, historia e zbehjes së LED është bërë më komplekse. Për këshilla të mira për zbehjen e burimeve tuaja të dritës, është mirë të konsultoheni me një elektricist.
Ky burim drite GU10 ka një diametër prej 5 cm dhe një lartësi prej 5,8 cm. Për më tepër, ajo ka një rreze drite prej 35 gradë. Tani edhe më lirë si një grup prej 10!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02067
PërshtatjeGU10
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 6 watt
Lumenet totale450
Orët e djegies 25000
Kelvin2.700 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08718881065538
MarkaCalex
Numri i artikujve në një grup10
Pesha0.7 kg
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 5 cm - lartësia 5,8 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!