Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 10 llamba LED G4 1.2W 100lm 3000 K

7 065,00 Lekë
this price is valid today only
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Zëvendësimi i përsosur për llambën tradicionale halogjene. Kjo llambë e vogël LED me montim G4 ka një pamje të mirë që i afrohet asaj halogjene. Burimi i dritës është 4 cm i lartë dhe ka një diametër prej 1.4 cm. Për shkak të 100 lumens dhe 3000 Kelvin, ai jep dritë të ngrohtë të bardhë. Efiçent në energji dhe garanton mijëra orë djegie... Ideale! Tani edhe më lirë si një grup prej 10!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02070
PërshtatjeG4
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 1.2 watt
Lumenet totale100
Orët e djegies 20000
Kelvin3.000 K
CRI80
Tensioni i furnizimit12
Përgjithëse 
EAN08718881065569
MarkaCalex
Numri i artikujve në një grup10
Pesha5 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 1,4 cm - lartësia 4 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!