Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Pjerrësi e rrumbullakët çeliku e zhytur - Edu

2 595,00 Lekë 2 419,00 Lekë
this price may change in 7 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Detajet

Një vend shumë elegant i zhytur, ky Edu. Falë dizajnit të hijshëm dhe përfundimit të pastër prej çeliku, ai përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo brendshme. Ka një diametër prej 8.2 cm dhe një lartësi prej 9 cm. Diametri i integruar është 7 cm dhe thellësia e integruar është 10 cm. Ky vend i zhytur ka një pamje luksoze, me cilësi të lartë. Ka një montim GU10. Mund ta plotësoni plotësisht me një burim drite GU10 me një maksimum prej 50 Watt. Burimi i dritës duhet të porositet veçmas. Një shtesë e këndshme për këtë vend të zhytur është se është i përkulshëm: kështu që ndriçojeni hapësirën tuaj ashtu siç dëshironi! Edu gjithashtu mund të errësohet me një dimmer të jashtëm (nuk përfshihet dimmer). Furnizohet duke përfshirë sustat shtrënguese! E thjeshtë, por oh kaq elegant në tavanin tuaj.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44884-01747
PërshtatjeGU10
Llamba e përfshirëPo përfshirëGU10 230V 3000K
Të përshtatshme përHalogjen, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale, Lexim
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881041754
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiAlumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 8,2 cm - lartësia 10 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 11 cm - diametri 7,4 cm
Pesha0.1 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 5 cm - gjatësia 9 cm - gjerësia 9 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Vatët50
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 4.2 watt
Lumenet totale230
Orët e djegies 30000
Kelvin3.000 K
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Plotësisht i zhytur0
Overrijdbaar0
Zona e instalimitTavani
Thellësi e ulët e instalimit0
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Me kordon dhe prizëJo, pa kabëll dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!