Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Pika e zhytur me efikasitet energjie Doblo e bardhë e rrumbullakët

3 695,00 Lekë 3 395,00 Lekë
Discount is 300,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 3 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Llamba e integruar universalisht e aplikueshme duke përfshirë dy llamba me efikasitet energjetik.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44886
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëPo përfshirëE27 230V 2700K
Të përshtatshme përLlambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881003868
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliIndustrial, Modern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE bardhë
MaterialiMetal me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 23 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 10,3 cm - diametri 21 cm
Pesha1.1 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 28 cm - gjatësia 24,5 cm - gjerësia 12 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave2
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 30 watt
Lumenet totale1400
Orët e djegies 5000
Kelvin2.700 K
Opsione 
DhomaGarazhi - bodrumi, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dyqani - ekspozita, Ndriçimi i brendshëm
Plotësisht i zhytur0
Overrijdbaar0
Zona e instalimitTavani
Thellësi e ulët e instalimit0
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!