Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Philips MHN-TD 150W/842 RX7s

3 000,00 Lekë 2 795,00 Lekë
Discount is 205,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Llambë halide metalike e pastër me dy kunja, e cila jep dritë të bardhë të ftohtë. Ky burim drite përdoret shpesh në bazë të projektit.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01011
PërshtatjeRX7S
Me zbehjeJo e zbehtë
Fuqia totale 150 watt
Lumenet totale12900
Orët e djegies 10000
Kelvin4.200 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08718291215363
MarkaPhilips
Pesha40 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 2 cm - gjatësia 13,5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 14,2 cm - gjatësia 2,7 cm - gjerësia 2,7 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e pastër
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!