Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Panel LED 29W 3600 lumen e bardhë e ngrohtë 3000K katror

8 490,00 Lekë 84,90 Lekë
this price may change in 3 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

E krijuar posaçërisht për t'u vendosur në një tavan të varur, ky panel LED me dritë të integruar është një fuqi e vërtetë me një dalje drite jo më pak se 3600 lumens! Merre këtë llambë tani!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02292
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 12V 3000K
Funksioni i dritësFunksionale
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881081651
MarkaV-Tac
StiliModern
FormaKatror
Color & Material 
NgjyraE bardhë
MaterialiPlastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 1,3 cm - gjatësia 59,5 cm - gjerësia 59,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Vatët29
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 29 watt
Lumenet totale3600
Orët e djegies 20000
Kelvin3.000 K
CRI80
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!