Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Paketa fillestare LED Philips HUE 6.5W GU10 set me 3

19 699,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Kompleti fillestar i ambientit me nuancë të bardhë dhe me ngjyra Philips ofron dritë të bardhë dhe me ngjyra me cilësi të lartë me mundësi të pafundme. Luaj me dritën dhe zgjidh nga 16 milionë ngjyra Luaj me dritën dhe zgjidh nga 16 milionë ngjyra në aplikacionin e nuancave për të përshtatur ndriçimin me disponimin tënd. Përdorni një foto të preferuar dhe rijetoni atë moment të veçantë me spërkatje të lehta. Ruani cilësimet tuaja të preferuara të dritës dhe përdorni ato sa herë që dëshironi. Sinkronizoni dritat tuaja të ngjyrave të Philips me filmat dhe muzikën Zgjeroni përvojën tuaj të televizorit në të gjithë dhomën ose çoni përvojën tuaj të lojës në një nivel tjetër. Shkarkoni një aplikacion të palëve të treta dhe zbuloni gjërat befasuese që mund të bëni me Philips Hue. Ose sinkronizoni dritat me muzikën tuaj të preferuar dhe shijoni ritmin në maksimum. Kthejeni çdo dhomë në një pistë vallëzimi dhe shikoni se si drita reagon ndaj muzikës. Shkarkoni një nga aplikacionet e palëve të treta dhe filloni festën me Philips Hue. Nga e bardha e ngrohtë në dritën e ndritshme të ditës të ftohtë Vendosni disponimin e duhur për çdo moment me dritën e bardhë të shkëlqyeshme, natyrale. Vendosni tonet e bardha me aplikacionin, nga drita e ftohtë stimuluese e ditës deri te drita e bardhë relaksuese dhe e ngrohtë. Përcaktoni vetë atmosferën e ndriçimit në shtëpinë tuaj. Jo shumë e lehtë. Jo shumë e errët. Saktësisht e drejtë. Më shumë energji dhe përqendrim ose lexim dhe relaksim më i mirë me dritë Drita ka qenëiuml: ndikon në disponimin tonë, sjelljen tonë, përqendrimin dhe ritmin tonë. Me aplikacionin ju vendosni dritën optimale për rastin. Ngjyra Philips ju ndihmon të merrni më shumë energji, të përqendroheni, të lexoni dhe të relaksoheni. Bëjeni çdo moment në ritmin tuaj të përditshëm një moment për t'u shijuar. Ndjeje ndryshimin. Ndjehu më mirë. Zgjohuni gradualisht me lindjen tuaj të diellit Bëni më të lehtë ritmin e gjumit dhe zgjohuni gradualisht për një fillim të ri të çdo dite. Ngjyra Philips ju ndihmon të zgjoheni në një mënyrë argëtuese. Drita në rritje graduale ju jep ndjesinë se zgjoheni natyrshëm me rrezet e diellit, në vend që t'ju heqë gjumi nga një orë alarmi. Kontrolloni dritat tuaja nga kudo Ju mund t'i kontrolloni dritat tuaja nga distanca nga kudo që të jeni. Kontrolloni nëse keni harruar të fikni dritat para se të dilni nga shtëpia dhe ndizni nëse duhet të punoni vonë. Me teknologjinë e geofencing ju mund të ndizni dritat përpara se të ktheheni në shtëpi dhe t'i fikni ato automatikisht kur të largoheni. Është e gjitha për ta bërë jetën tuaj më të lehtë dhe për t'ju dhënë paqe mendore në një mënyrë të zgjuar dhe të përshtatshme. Caktoni orare të lehta për automatizim të lehtë të shtëpisë Me funksionin e orarit të aplikacionit Philips hue, Philips hue mund ta bëjë të duket sikur jeni në shtëpi kur nuk jeni në shtëpi. Vendosni dritat të ndizen në një kohë të paracaktuar në mënyrë që dritat të ndizen kur të ktheheni në shtëpi. Ju madje mund të ndizni dritat në kohë të ndryshme në dhoma. Dhe, sigurisht, mund t'i fikni dritat gradualisht në mbrëmje, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për ndonjë dritë të ndezur. Kontrolloni ndriçimin tuaj në mënyrën tuaj Lidhni llambat tuaja Philips Hue me urën dhe zbuloni mundësitë e pafundme. Kontrolloni dritat nga smartphone ose tableti juaj nëpërmjet aplikacionit Philips Hue ose shtoni çelësa në sistemin tuaj për të ndezur dritat tuaja. Mund të vendosni kohëmatës, njoftime, orë me zile dhe shumë më tepër për përvojën e plotë të Philips Hue. Lidhni deri në 50 llamba Philips Hue Mund të lidhni deri në 50 llamba dhe 10 aksesorë në urën Philips Hue (të përfshira). Thjesht filloni me një nga kompletet fillestare të disponueshme dhe shtoni produktet Philips Hue sipas dëshirës. Më pas mund të kontrolloni ndriçimin tuaj me rrëshqitjen e gishtit nëpërmjet aplikacionit intuitiv Philips Hue për pajisjet inteligjente iOS ose Android. Philips Hue bazohet në ZigBee, një teknologji me efikasitet energjetik, të sigurt dhe të besueshme që ju lejon të kontrolloni dritat. Veçori të reja dhe përmirësime janë duke u shtuar vazhdimisht në sistem. Të dy përditësimet e softuerit dhe firmware bëhen me valë dhe pa probleme, direkt në produktin tuaj Philips Hue. E përputhshme me teknologjinë Apple HomeKit Kompleti fillestar i ambientit Philips Hue White dhe ngjyra është i pajtueshëm me teknologjinë Apple HomeKit. Kërkojini Sirit të ndezë ose zbehë dritat, ose të kërkojë një paravendosje pa prekur një buton. Aplikacionet e palëve të treta madje ju lejojnë të çiftoni dritat tuaja me pajisje të tjera Apple HomeKit.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01878
PërshtatjeGU10
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 6 watt
Lumenet totale250
Orët e djegies 25000
Kelvin2.000 K - 6.500 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08718696508626
MarkaPhilips
Pesha0.3 kg
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 5 cm - lartësia 7,1 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 10 cm - gjatësia 21 cm - gjerësia 21 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!