Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Njolla moderne e zhytur e bardhë me të zezë të rregullueshme - Carree

1 705,00 Lekë 989,00 Lekë
Discount is 716,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 2 ditë
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 989,00 Lekë 42% Ulja
  • 12 x 940,50 Lekë 11 286,00 Lekë 45% Ulja
  • 24 x 891,00 Lekë 21 384,00 Lekë 48% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Një vend i zhytur në formë katrore dhe i pjerrët i ftohtë i bardhë prej çeliku! Me të vërtetë i përket një mjedisi modern. Ky Carree është i përkulshëm, kështu që ju mund të ndriçoni qoshet tuaja të errëta në shtëpi ashtu siç dëshironi. Ka një gjatësi dhe gjerësi prej 10.3 cm. Dimensionet e instalimit: një gjatësi dhe gjerësi 8.8 cm dhe një thellësi 11.7 cm.
Mund ta plotësoni plotësisht me një burim drite GU10 me një maksimum prej 50 vat. Një tjetër shtesë e këndshme për këtë vend të zhytur është se mund të lidhet me disa në ose së bashku. Kështu që ju mund të lidhni dy ose katër bashkë, si të doni! Versioni i çelikut i jep menjëherë një prekje moderne. Ju gjithashtu mund ta zbehni atë (errësuesi nuk përfshihet). Bëhuni të ashpër dhe zgjidhni këtë Carree!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44819
PërshtatjeGU10
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, LED
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale, Lexim
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881003271
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaKatror
Color & Material 
NgjyraE zezë me E bardhë
MaterialiÇelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeGjatësia 10,3 cm - gjerësia 10,3 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 11,7 cm - gjatësia 8,8 cm - gjerësia 8,8 cm
Pesha0.3 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 5 cm - gjatësia 12 cm - gjerësia 12 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët50
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Plotësisht i zhytur0
Overrijdbaar0
Zona e instalimitTavani
Thellësi e ulët e instalimit0
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Me kordon dhe prizëJo, pa kabëll dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!