Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Mini rrumbullakët moderne të zhytura - Gipsy Zero

4 609,00 Lekë
this price may change in 3 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Vend i veçantë i zhytur nga GIPS me një pamje të thjeshtë por shumë ekskluzive. Pas instalimit, vetëm vrima ku llamba është ende e dukshme. Plotësoni vendin me një burim drite GU10 (maksimumi 35 Watt) dhe siguroni dritë komode në shtëpinë tuaj! Llamba mund të zbehet me një dimmer të jashtëm (nuk përfshihet dimmer).
Llamba ka një diametër prej 13.2 cm. Instalimi ka një thellësi prej 14 cm dhe një diametër prej 13.2 cm.
Kuzhina juaj, dhoma e ndenjes ose dhoma e zhveshjes do të tërheqë një sy të përjetshëm.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit46215
PërshtatjeGU10
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, LED
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881011986
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE bardhë
MaterialiAllçi me Allçi - qeramikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 13,2 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 14 cm - diametri 13,2 cm
Pesha0.5 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 12,5 cm - gjatësia 18 cm - gjerësia 18 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët35
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Plotësisht i zhytur1
Overrijdbaar0
Zona e instalimitTavani
Thellësi e ulët e instalimit0
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!