Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Lule saksi me lule 70cm E27

28 500,00 Lekë 25 600,00 Lekë
Discount is 2 900,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Vazo lulesh shumë dekorative e përshtatshme për burim drite E27 në mur të dyfishtë. I përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Ju gjithashtu mund ta përdorni këtë llambë shumë lehtë si një llambë varëse në një kabllo çeliku (nuk përfshihet). Pra, mos e përdorni këtë vazo me lule vetëm për të vendosur bimë, por mendoni edhe për pemën e Krishtlindjes, e mbushur me akull për pije freskuese gjatë verës në tarracë, me një pjatë qelqi sipër saj si tavolinë (anësore) dhe sigurisht si një llambë e varur.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89644
Funksioni i dritësAtmosfera
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881019302
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha11.5 kg
StiliDizajni, Modern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE bardhë
MaterialiPlastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 70 cm - lartësia 76 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 79 cm - gjatësia 71 cm - gjerësia 71 cm
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm, Banja, Dhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje, Tavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Me kordon dhe prizëYes, with cord and adapter
Tensioni i furnizimit220V/230V

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!