Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë tavani rurale e zezë 50 cm - Tambur

16 065,00 Lekë 10 329,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 10 329,00 Lekë 36% Ulja
  • 2 x 9 811,60 Lekë 19 623,20 Lekë 39% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Një llambë tavani e rrumbullakët e përjetshme me nuancë në një ngjyrë të zezë të bukur. Pëlhura e përdorur për kapuçin është prej pambuku. Llamba e tavanit Drum është e përfunduar bukur me një pllakë xhami mat në fund, duke krijuar një efekt të qetë drite në shtëpi. Llamba ka një diametër prej 50 cm dhe një lartësi prej 13 cm.
Llamba mund të zbehet me një dimmer të jashtëm (nuk përfshihet dimmer). Ju e plotësoni kazanin tuaj me katër burime drite që përshtaten në një montim E27 (maksimumi 40 Watt secila). Një llambë e këndshme tavani në çdo dhomë të shtëpisë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit45284
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881005183
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern, Rustik / rural
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE zezë me E bardhë
MaterialiPëlhurë me Xham,Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 50 cm - lartësia 13 cm
Pesha3.1 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 18 cm - gjatësia 53 cm - gjerësia 53 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave4
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesDiametri 50 cm - lartësia 11 cm
Materiali i hijesPëlhurë
Shade ShapeCilindër
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!