Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë tavani Crook e rrumbullakët çeliku 22W

10 900,00 Lekë 9 895,00 Lekë
Discount is 1 005,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 2 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Llambë e hijshme tavani prej çeliku me një pllakë xhami të trashë mat me një tub të rrumbullakët Philips TL pas saj për dalje optimale të dritës.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit46089
PërshtatjeG10q
Llamba e përfshirëPo përfshirëG10q 230V 4000K
Të përshtatshme përTub fluoreshent
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881010958
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraÇelik me E bardhë
MaterialiMetal me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 25 cm - lartësia 6,8 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 25 cm
Pesha2.6 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 12,5 cm - gjatësia 30 cm - gjerësia 30 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e pastër
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 22 watt
Lumenet totale1400
Orët e djegies 8000
Kelvin4.000 K
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Me kordon dhe prizëJo, pa kabëll dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!