Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë tavani Art deco e zezë me xham tymuese - Pallon

8 195,00 Lekë 5 295,00 Lekë
Discount is 2 900,00 Lekë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Një llambë fantastike tavani në një dizajn të vërtetë Art Deco. Ky Pallon do të krijojë një efekt shumë të këndshëm dhe atmosferik në shtëpinë tuaj. Është përfunduar bukur në pasqyrë me tym të zi që jep një efekt pasqyre kur llamba është e fikur. Kjo e bën atë shumë unike! Llamba ka një diametër prej 20 cm dhe një lartësi prej 23 cm. Pllaka e montimit ka një diametër prej 12 cm. Ky krijues humori me të vërtetë kompleton dhomën tuaj të ndenjes, sallën ose dhomën e gjumit. Plotësoni Pallon tuaj me një burim drite dekorativ që përshtatet në një pajisje E27 (maksimumi 25 Watt). Llamba gjithashtu mund të zbehet me një dimmer të jashtëm. Merrni një Art Deco tërheqëse në shtëpinë tuaj tani me Pallon. Nëse ju pëlqen absolutisht ky dizajn: ne kemi gjithashtu këtë Pallon të fortë si një llambë të varur ose llambë tavoline.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit99088
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881104541
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliArt deco
FormaGlob
Color & Material 
NgjyraArgjend me Krom,E zezë
MaterialiXham me Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 20 cm - lartësia 23 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 12 cm - lartësia 3,5 cm
Pesha0.6 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 23,5 cm - gjatësia 32 cm - gjerësia 24 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët25
Tensioni i furnizimit220V/230V
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesDiametri 20 cm
Materiali i hijesXham
Shade ShapeGlob
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!