Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë solo e jashtme çeliku 50 cm

2 995,00 Lekë 2 695,00 Lekë
this price is valid today only

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Detajet

Llambë e hijshme në natyrë me vend të rregullueshëm halogjen.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44082
PërshtatjeGU10
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Të përshtatshme përHalogjen, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë indirekte
Llamba e përfshirëPo përfshirëGU10 230V 2800K
Përgjithëse 
EAN08711387093463
MarkaRanex
ManualShkarkoni PDF
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiÇelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 6 cm - lartësia 50 cm
Dimensioni bazëDiameter 13 cm
Pesha0.6 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 50,9 cm - gjatësia 14 cm - gjerësia 21,3 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 28 watt
Lumenet totale215
Orët e djegies 2000
Kelvin2.800 K
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
FormaI zgjatur
StiliModern
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!