Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë qiri me filament LED E14 4W 350 lumen e bardhë e ngrohtë 2200K

605,00 Lekë
this price is valid today only
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Llamba e qiririt është kthyer! Sidomos në kombinim me ndriçimin më të mirë LED, këto burime autentike të dritës janë kthyer në lojë. Kjo llambë qiri LED është e pajisur me 350 lumen dritë të ngrohtë, me një etiketë energjie A, kjo llambë është shumë e qëndrueshme! Merrni atë tani dhe jepini shtëpisë tuaj atë atmosferë që dëshiron!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02280
PërshtatjeE14
Me zbehjeJo e zbehtë
Fuqia totale 4 watt
Lumenet totale350
Orët e djegies 20000
Kelvin2.200 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN03800157609890
MarkaV-Tac
Pesha20 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 3,5 cm - lartësia 12 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 17,4 cm - gjatësia 12,5 cm - gjerësia 12,5 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësNdriçim atmosferik
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!