Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë për ambiente të jashtme Colin Round Stone (VETËM PËR KOLLEKSION)

41 500,00 Lekë 37 300,00 Lekë
Discount is 4 200,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Llamba e jashtme me cilësi të lartë e bërë nga guri i fortë kinez i fortë në kombinim me çelik inox me cilësi të lartë.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit46000
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Të përshtatshme përLlambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Përgjithëse 
EAN08718881010125
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Color & Material 
NgjyraGri
MaterialiInoks me Beton
Sizes & Weight 
Pesha11.5 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 76,5 cm - gjatësia 16 cm - gjerësia 16 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
FormaCilindër, I zgjatur
StiliDizajni, Industrial, Modern
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!