Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë muri moderne gipsi 30 cm - Gipsy Creil

8 585,00 Lekë
this price may change in 6 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Kjo llambë muri gjysmë rrethore Gipsy Creil përshtatet në të vërtetë në çdo brendshme. Është bërë me suva që mund ta lyeni, për shembull në ngjyrën e murit tuaj. Është e hapur si nga lart ashtu edhe nga poshtë, në mënyrë që kjo llambë të sigurojë një dritë të këndshme kullotjeje përgjatë murit.
Ka një gjatësi prej 30 cm dhe një lartësi prej 14 cm. Ju e përfundoni llambën e murit me një burim drite që përshtatet në një montim E14 (maksimumi 40 Watt). Për ta bërë atë më komod në dhomën e ndenjes, mund ta zbehni këtë llambë muri edhe me një dimmer të jashtëm.
Gipsy Creil është jashtëzakonisht i përjetshëm dhe mund të vendoset në mënyrë perfekte në çdo dhomë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89708
PërshtatjeE14
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë indirekte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881019562
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaDrejtkëndor, Glob
Color & Material 
NgjyraE bardhë
MaterialiAllçi me Allçi - qeramikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 9,5 cm - lartësia 14 cm - gjatësia 30 cm
Dimensioni i pllakës së montimitGjatësia 30 cm - gjerësia 14 cm
Pesha1.4 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 18 cm - gjatësia 21 cm - gjerësia 36,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaKorridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!