Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë muri moderne alumini me 2 dritë IP44 - Baleno

3 129,00 Lekë 1 665,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 1 665,00 Lekë 47% Ulja
  • 6 x 1 578,90 Lekë 9 473,40 Lekë 50% Ulja
  • 12 x 1 495,80 Lekë 17 949,60 Lekë 52% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Baleno II është një tërheqës i vërtetë për brenda dhe rreth shtëpisë tuaj. Ajo jep një dritë të këndshme kullotjeje përgjatë murit. Kjo është shumë e bukur kur është errësirë! Llamba ka dy pajisje GU10 dhe furnizohet pa burime drite, prandaj sigurohuni që ta porosisni me të.
Ai është gjithashtu i errësueshëm, kështu që ju mund të krijoni një atmosferë komode (nuk përfshihet dimmer). Baleno II ka një thellësi prej 9 cm, një lartësi prej 15 cm dhe një gjatësi prej 6,5 cm. Pllaka e montimit ka një gjatësi prej 14,5 cm dhe një gjerësi prej 6,5 cm. Përdorimi i aluminit dhe forma e lëmuar i jep llambës një prekje shumë moderne. Baleno II është vërtet i përshtatshëm për përdorim të jashtëm për shkak të vlerës IP të IP44, por mund ta vendosni edhe brenda banjës. Jeni ende duke kërkuar për një llambë muri super moderne (të jashtme)? E gjete!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit45075
PërshtatjeGU10
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881004735
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaDrejtkëndor
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiAlumin me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 9 cm - lartësia 15 cm - gjatësia 6,5 cm
Pesha0.5 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 16 cm - gjatësia 9,7 cm - gjerësia 7,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave2
Vatët35
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Dimensioni i hijesDiameter0 mm - hoogte0 mm - lengte0 mm - breedte0 mm
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm, Banja, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!