Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë moderne në natyrë me thumba të bluar 40 cm IP44 - Bol

10 099,00 Lekë 8 325,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 8 325,00 Lekë 18% Ulja
  • 3 x 7 908,75 Lekë 23 726,25 Lekë 22% Ulja
  • 6 x 7 492,50 Lekë 44 955,00 Lekë 26% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Kjo llambë Bol në natyrë përfshin një thumba të tokës! Llambat përshtaten në mënyrë të përkryer në një mjedis modern. Sfera plastike është me ngjyrë të bardhë, e cila shpërndan bukur dritën. Një tërheqje e vërtetë e syve për kopshtin! Falë kunjit të tokës, mund ta ngjitni lehtësisht llambën e jashtme në bar, zhavorr ose në tokë.
Kjo sferë ka një diametër prej 40 cm. Kunja që futet në tokë ka një lartësi prej 12.5 cm. Llamba ka një montim të madh E27 dhe furnizohet pa burim drite, prandaj sigurohuni që ta porosisni me të (maksimumi 40 Watt). Për ta bërë atë edhe më komod në mbrëmje, kjo llambë është gjithashtu e errësueshme (dimmer nuk përfshihet). Furnizohet me një kabllo lidhëse dhe prizë gome. Llamba ka një vlerë IP të IP44, duke e bërë atë rezistente ndaj spërkatjeve dhe të përshtatshme për vende të mbrojtura në kopsht. Një llambë komode dhe e përjetshme për kopshtin!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit43463
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Përgjithëse 
EAN08718881001611
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Color & Material 
NgjyraE bardhë
MaterialiPlastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 40 cm - lartësia 40 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 31 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 12,5 cm
Pesha2 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 42 cm - gjatësia 40,5 cm - gjerësia 40,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
FormaGlob, I rrumbullakët
StiliModern
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Me kordon dhe prizëYes, with cord and adapter
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!