Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë moderne e varur e bardhë 50 cm - Magna

29 799,00 Lekë 20 999,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 20 999,00 Lekë 30% Ulja
  • 2 x 19 950,00 Lekë 39 900,00 Lekë 33% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Llamba e varur Magna është një nga të preferuarat tona. Përshtatet në mënyrë të përkryer në një brendshme moderne dhe të hijshme. Një llambë e rafinuar është llamba e varur Magna. Kjo llambë ka një dizajn të bukur jo vetëm nga jashtë, por sigurisht edhe nga brenda. Pjesa e brendshme është në ngjyrë argjendi dhe jo e ngushtë, duke krijuar një efekt të bukur hijesh në kapuç. Ndizni dritën dhe shtëpia juaj do të mbështillet me një shkëlqim të bukur!
Llamba është gjithashtu e errësueshme (zbutësi nuk përfshihet). Në këtë mënyrë ju mund të krijoni pikërisht atmosferën e duhur në shtëpinë tuaj! Llamba ka një montim të madh E27 dhe furnizohet pa burim drite, prandaj sigurohuni që ta porosisni me të (maksimumi 60 Watt).
Llambë e bukur e varur e veçantë e bërë nga tekstil me fije qelqi, struktura e së cilës ende dallohet qartë. Kjo llambë e varur ka një diametër prej 50 cm dhe një lartësi prej 125 cm. Ju mund ta shkurtoni këtë llambë në lartësinë e dëshiruar gjatë instalimit.
Zgjidhni atmosferën dhe shkoni te llamba e varur Magna!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit88967
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881014796
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE bardhë me Gri
MaterialiPlastikë me Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 50 cm - lartësia 125 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 125 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 60 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 9,5 cm - lartësia 3 cm
Gjatësia e kordonit97 cm
Dimensioni i hijesDiametri 50 cm - lartësia 25 cm
Pesha3 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 32 cm - gjatësia 52,5 cm - gjerësia 51,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!