Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë moderne e jashtme 45 cm çeliku - Malios

4 845,00 Lekë 3 009,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 3 009,00 Lekë 38% Ulja
  • 6 x 2 858,55 Lekë 17 151,30 Lekë 41% Ulja
  • 12 x 2 708,10 Lekë 32 497,20 Lekë 44% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Një llambë e jashtme që i përket plotësisht një ambienti modern. Ka një gjatësi dhe gjerësi 8 cm dhe lartësi 45 cm. Efektin më të bukur e merrni në kopsht apo në tarracë kur vendosni disa bashkë! Për shkak të vlerës IP të IP44, ai mund t'i rezistojë në mënyrë të përsosur shiut! Është një llambë ideale për t'u vendosur përgjatë shtegut të kopshtit ose tarracës, sepse kur dëshironi të kaloni një kohë të këndshme në mbrëmje, mund ta errësoni edhe këtë llambë (dimmer nuk përfshihet). Me një burim drite E27 prej maksimumi 60 Watt (montim i madh) ju mund të kompletoni llambën tuaj! Jepini kopshtit tuaj një kthesë moderne me këto Malio!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit45673
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Përgjithëse 
EAN08718881007965
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Color & Material 
NgjyraÇelik me E bardhë
MaterialiInoks me Plastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 45 cm - gjatësia 8 cm - gjerësia 8 cm
Pesha0.9 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 46,5 cm - gjatësia 13,5 cm - gjerësia 13,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
FormaDrejtkëndor, I zgjatur, Kub
StiliDizajni, Modern
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!