Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë me fije LED E27 4W 400 lumen e bardhë e ngrohtë 2700K me sensor dritë-errësirë

1 109,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Nëse jeni duke kërkuar për një burim drite që e di vetë se sa dritë nevojitet, atëherë kjo llambë LED me filament me sensor dritë-errësirë është ajo që ju nevojitet! Me një dalje drite prej 400 lumenësh të dritës së bardhë LED të ngrohtë, kjo është një dardhë shumë tërheqëse! Me një etiketë energjie A, është një nga më ekonomiket në llojin e tij dhe për këtë arsye jo vetëm i mirë për mjedisin, por edhe për portofolin tuaj! Drita ka një jetëgjatësi prej rreth 15,000 orë dhe mund ta ndizni dhe fikni të paktën 10,000 herë. Merrni këtë burim të bukur drite me sensorin dritë-errësirë tani dhe mos u shqetësoni më për daljen e duhur të dritës në hapësirat tuaja të banimit!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02293
PërshtatjeE27
Me zbehjeJo e zbehtë
Fuqia totale 4 watt
Lumenet totale400
Orët e djegies 15000
Kelvin2.700 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08712879138730
MarkaCalex
Pesha50 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 6 cm - lartësia 13,5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 6,5 cm - gjatësia 13,5 cm - gjerësia 6,5 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!