Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë LED UFO E27 24W e bardhë e ngrohtë

2 195,00 Lekë 1 995,00 Lekë
Discount is 200,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 3 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Ky burim drite ka formën e një disk. Llamba përdoret shpesh kur dëshironi shumë dritë në pajisjen tuaj. Burimi i dritës ka një dalje drite prej 2000 lumens. Burimi i dritës është gjithashtu shumë i këndshëm me vetëm një lavjerrës, kjo jep një efekt të këndshëm dhe lozonjar. UFO-ja ka një diametër prej 20 centimetrash. Burimi i dritës ka një kënd të rrezes prej 180 gradë.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02078
PërshtatjeE27
Me zbehjeJo e zbehtë
Fuqia totale 24 watt
Lumenet totale2000
Orët e djegies 20000
Kelvin3.000 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08718881067976
MarkaQAZQA
Pesha0.3 kg
Color & Material 
NgjyraE bardhë
MaterialiPlastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 20 cm - lartësia 8 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 8 cm - gjatësia 26 cm - gjerësia 26 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!