Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë LED me filament Goldline E27 5W 360lm A60 e zbehtë

899,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Kjo llambë LED Goldline është një krijues i vërtetë atmosferë, është një llambë normale vetëm me një shtresë të artë në mënyrë që të sigurojë dritë edhe më të ngrohtë dhe më atmosferike! Ky burim drite mund të zvogëlohet (zbehësi nuk përfshihet), jep dritë të ngrohtë të bardhë (2200K) dhe jep 360 lumen. Përveç kësaj, llamba ka edhe etiketën e energjisë A ++, që do të thotë se llamba është jo vetëm super e përballueshme, por edhe e mirë për mjedisin! Llamba ka një montim të madh E27 prej maksimumi 5 Watt. Mund të digjet për 20,000 orë.
Merrni këtë krijues humori tani dhe krijoni një atmosferë komode në brendësinë tuaj!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02094
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 5 watt
Lumenet totale360
Orët e djegies 20000
Kelvin2.200 K
CRI85
Tensioni i furnizimit230
FilamentFilament
Përgjithëse 
EAN08718881068522
MarkaLUEDD
Pesha40 g
Color & Material 
MaterialiXham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 6 cm - lartësia 10,5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 12 cm - gjatësia 6 cm - gjerësia 6 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësNdriçim atmosferik

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!