Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë LED me filament E27 4W 400 lumen e bardhë e ngrohtë 2700K

499,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Një llambë shumë e fortë siç e njohim nga e kaluara, e pajisur vetëm me dritë të qëndrueshme LED! Me një etiketë energjie A, kjo llambë është më ekonomike e llojit të saj dhe ju kontribuoni për një mjedis më të mirë! Përveç kësaj, llamba është gjithashtu e pajisur me një dalje drite 400 Lumen të dritës së bardhë të ngrohtë, kështu që ju mund ta bëni brendësinë tuaj atmosferike me një goditje!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02285
PërshtatjeE27
Me zbehjeJo e zbehtë
Fuqia totale 4 watt
Lumenet totale400
Orët e djegies 20000
Kelvin2.700 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN03800230627179
MarkaV-Tac
Pesha40 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 6 cm - lartësia 10,7 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 6 cm - gjatësia 11 cm - gjerësia 6 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!