Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë LED me fije të përdredhur MEGA splash E27 240V 4W e errësueshme

5 509,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Një burim drite që me siguri do ta kthejë pajisjen tuaj në një tërheqës! Ky burim i madh drite ka një diametër prej 16.2 cm! Është 33 cm i gjatë, përshtatet në një montim E27 dhe punon në një dimmer normal. Falë formës së bukur dhe filamentit të dukshëm që shkon i përdredhur, ky burim drite është ai që mund të shihet në pajisjen tuaj.
Duke i bërë 'filamentet' tepër të gjata të padallueshme nga llamba e vërtetë. Veshja prej ari (vija e artë) e bën atë një burim të bukur drite për t'u parë. E krijuar posaçërisht për të krijuar atmosferën e duhur dhe gjithashtu për të djegur me efikasitet energjie për mijëra orë, me 200 lumen dhe 2100 Kelvin. Kthejeni llambën në një pajisje pa hije ose me një nuancë shumë të madhe dhe llamba juaj bie menjëherë në sy!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02084
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 4 watt
Lumenet totale200
Orët e djegies 15000
Kelvin2.100 K
Tensioni i furnizimit230
FilamentGedraaid
Përgjithëse 
EAN08712879137344
MarkaCalex
Pesha0.3 kg
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 16,2 cm - lartësia 33 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 37 cm - gjatësia 19,5 cm - gjerësia 21 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësNdriçim atmosferik

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!