Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë LED globe E27 240V 6W 650lm e errësueshme

1 599,00 Lekë
this price may change in 7 days
F
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Kjo llambë LED me një diametër ekstra të madh prej 9,5 cm është një krijues i vërtetë i atmosferës. Ky burim drite me filament LED E27 me errësim ka një xham të bukur opal (qelqi qumështi) i cili ofron një efekt të bukur dhe të ngrohtë. Llamba është e zbehtë, jep dritë të bardhë të ngrohtë (2700K) dhe jep 650 lumen. Ky burim drite krijon vërtet një atmosferë! Zgjedhja perfekte nëse jeni duke kërkuar për një burim të madh të bukur të bardhë drite!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01967
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Etiketat e energjisëF list podatkov
Fuqia totale 6 watt
Lumenet totale650
Orët e djegies 25000
Kelvin2.700 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08712879136729
MarkaCalex
Pesha60 g
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
MaterialiXham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 9,5 cm - lartësia 14 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 9,5 cm - gjatësia 14,5 cm - gjerësia 9,5 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!