Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë LED AR111 G53 me errësim 9W 650LM 3000K Set me 5

11 535,00 Lekë
this price may change in 2 days
G
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Ky burim drite G53 AR111 ka një lartësi prej 6,5 cm dhe një diametër prej 11 cm. Dritë e ngrohtë e bardhë me një dalje të shkëlqyer drite prej 650 lumen me këtë burim drite me tension të ulët. Jashtëzakonisht i përshtatshëm për aplikime projektesh, për shembull në industrinë e hotelierisë, dyqane ose ndërtesa zyrash. Vjen komplet me transformator. Kjo e bën këtë burim drite jo të përshtatshëm për llambat që tashmë përmbajnë një transformator ose drejtues. Ky burim drite ka një kënd të rrezes prej 24 gradë. Llamba është gjithashtu e errësueshme (zbutësja nuk përfshihet) kur dëshironi të krijoni më shumë dritë atmosferike. Ndërprerja e fazës. Tani edhe më lirë si një grup prej 5!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01915
PërshtatjeG53
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Etiketat e energjisëG list podatkov
Fuqia totale 9 watt
Lumenet totale650
Orët e djegies 25000
Kelvin3.000 K
CRI80
Tensioni i furnizimit36
Përgjithëse 
EAN08718881055362
MarkaLUEDD
Numri i artikujve në një grup5
Pesha0.8 kg
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 11 cm - lartësia 6,5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 7 cm - gjatësia 12 cm - gjerësia 12,5 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!