Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë LED AR111 COB 7W 24°

2 509,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Dritë e ndritshme me një dalje të shkëlqyer drite jo më pak se 560 lumen! Ky është një fakt i dhënë me këtë burim drite G53 AR111. Zgjidhja ideale për aplikacionet e bazuara në projekte. Zëvendësimi i përsosur për llambat tuaja të vjetra me montimin G53 AR111 në industrinë e hotelierisë, dyqane ose ndërtesa zyrash. Ky burim drite ka një kënd të rrezes prej 24 gradë.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01129
PërshtatjeG53
Me zbehjeJo e zbehtë
Fuqia totale 7 watt
Lumenet totale560
Orët e djegies 20000
Kelvin3.000 K
Tensioni i furnizimit12
Përgjithëse 
EAN08718881048784
MarkaQAZQA
Pesha0.1 kg
Color & Material 
NgjyraAlumin
MaterialiAlumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 11 cm - lartësia 6 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 7,8 cm - gjatësia 11,7 cm - gjerësia 11,7 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!