Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e zhytur e re çeliku Lumiled XL IP54

22 900,00 Lekë 20 600,00 Lekë
Discount is 2 300,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Detajet

LED i fundit COB (Chip on Board) në një pajisje të zhytur të gjithanshme dhe të lehtë për t'u përdorur. Konsumi është vetëm 25 W, ndërsa kjo kompensohet nga një fuqi drite prej afërsisht 150 W.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit46070
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 48V 3000K
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881010811
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiMetal me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 22,7 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 14 cm - diametri 20,3 cm
Pesha1.9 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 14,2 cm - gjatësia 24,3 cm - gjerësia 25 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 25 watt
Lumenet totale1530
Orët e djegies 40000
Kelvin3.000 K
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm, Banja, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Plotësisht i zhytur0
Overrijdbaar0
Zona e instalimitTavani
Thellësi e ulët e instalimit0
Technical Spec's 
Vlera IPIP54
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!