Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e varur rurale bastun prej palme kacavjerrëse të bardhë - Hatch 45

12 365,00 Lekë 9 273,75 Lekë
Discount is 3 091,25 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 2 ditë
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 9 273,75 Lekë 25% Ulja
  • 2 x 8 896,75 Lekë 17 793,50 Lekë 28% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Krijoni një pamje të bukur natyrale në brendësinë tuaj me këtë llambë speciale të bërë nga bastun prej palme kacavjerrëse! Hatch 45 ynë është përfunduar në atë mënyrë që shumë 'degëza' bastun prej palme kacavjerrëse bashkohen për të formuar një abazhur të bukur! Kjo ju jep një efekt të bukur dhe komod të dritës në shtëpinë tuaj.
Plotësoni llambën tuaj të varur me një burim drite që përshtatet në një montim E27 (maksimumi 60 Watt). Llamba gjithashtu mund të zbehet me një dimmer të jashtëm. Ky Hatch 45 ka një lartësi maksimale prej 150 cm. Sigurisht që mund ta shkurtoni si të doni! Hije ka një diametër prej 45 cm dhe një lartësi prej 26 cm; çfarë bie në sy! Pllaka e montimit për tavan ka një diametër prej 10 cm. Jepni një kthesë natyrale në shtëpi me Hatch 45.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit92967
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Dritë indirekte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881048043
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE bardhë
MaterialiDru me Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 45 cm - lartësia 150 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 10 cm
Gjatësia e kordonit125 cm
Dimensioni i hijesDiametri 45 cm - lartësia 26 cm
Pesha1 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 29 cm - gjatësia 47 cm - gjerësia 47 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!