Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e varur projektuese e zezë me xham tymuese 4-drite - Kupolë

21 105,00 Lekë 16 329,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 16 329,00 Lekë 23% Ulja
  • 2 x 15 511,60 Lekë 31 023,20 Lekë 27% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Jeni duke kërkuar për një tërheqëse moderne në shtëpinë tuaj? Atëherë Dome është me të vërtetë diçka për ju! Është e përfunduar bukur në të zezë me katër nuanca xhami në mënyrë që burimi i dritës të jetë i dukshëm! Sepse xhami është i veshur me tym/tym, gjë që krijon një efekt të bukur dhe të ngrohtë.
Përfundoni llambën tuaj me 4 burime drite mahnitëse që përshtaten në një montim E27 (maksimumi 40 Watt secila). Llamba mund të zvogëlohet gjithashtu me një dimmer të jashtëm, kështu që bëjeni atë më komode në mbrëmje me Dome. Shënim: burimi i dritës dhe dimmer nuk janë të përfshira.
Llamba është e rregullueshme në lartësi, super e përshtatshme për mbi tryezën e ngrënies! Në këtë mënyrë ju mund të përcaktoni vetë lartësinë e llambës suaj. Ajo ka një lartësi minimale prej 52.5 cm dhe një lartësi maksimale prej 147 cm. Gjatësia e pllakës së montimit në tavan është 120 cm e gjatë dhe 10 cm e gjerë. Siguroni një shtesë të këndshme në shtëpi me llambën e varur Dome.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit102220
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881107719
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni
FormaI zgjatur
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiXham me Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 147 cm - gjatësia 120 cm - gjerësia 15 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 147 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 52,5 cm
Dimensioni i pllakës së montimitLartësia 2,5 cm - gjatësia 120 cm - gjerësia 10 cm
Gjatësia e kordonit124.5 cm
Dimensioni i hijesDiametri 15 cm - lartësia 20 cm
Pesha5.4 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 31 cm - gjatësia 124 cm - gjerësia 21 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave4
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Materiali i hijesXham
Shade ShapeCilindër
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!