Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e varur me hije me dizajn - Artemide Tolomeo Sospensione Decentrata

46 095,00 Lekë 34 571,25 Lekë
Discount is 11 523,75 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 2 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Llamba e varur Artemide Tolomeo Sospensione Decentrata. Llambë e varur ideale për shkak të rregullueshmërisë së saj maksimale. Vjen i kompletuar me një nuancë kremi neutrale nga QAZQA. Dizajni klasik i artemidit i dizajnuar nga Giancarlo Fassina dhe Michele De Lucchi. Dizajn i përjetshëm dhe dizajn funksional. Kjo llambë mund të formësohet pafundësisht nga pjesët që mund të varen në tre vende. Prandaj, pjesët e forta të lidhjes sigurojnë që forma e dëshiruar të mbetet sapo ta vendosni në formën e dëshiruar.
Abazhuri ka një diametër prej 35 cm. Për më tepër, ajo ka një lartësi minimale prej 70 cm dhe një lartësi maksimale prej 136 cm. Kjo llambë e varur ka një montim të madh E27 dhe furnizohet pa një burim drite, prandaj sigurohuni që ta porosisni me të (maksimumi 150 Watt).
Llamba mund të zbehet me një dimmer të jashtëm; ofroni argëtim shtesë në mbrëmje me këtë dizajn klasik nga Artemide.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44115
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale, Lexim
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881044908
MarkaArtemide
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraAlumin me E bardhë,Çelik,Krem
MaterialiAlumin me Pëlhurë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 136 cm - gjatësia 14,5 cm - gjerësia 3,6 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 136 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 70 cm
Dimensioni i krahutKrahu me rregullim 1: 93 cm - Krahu me rregullim 2: 52 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 23 cm - lartësia 5 cm
Dimensioni i hijesDiametri 36 cm - lartësia 27 cm
Pesha2.4 kg
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët100
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Materiali i hijesPëlhurë
Shade ShapeI rrumbullakët
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!